Podłogi Egzotyczne

Podłogi egzotyczne – tym określeniem charakteryzujemy ofertę podłóg wykonanych w całości z gatunków egzotycznych lub w przypadku podłóg warstwowych – górna warstwa wykonana jest z gatunku egzotycznego.  Produkty z tej grupy zadomowiły się na naszym rynku przeszło 20 lat temu i do dnia dzisiejszego cieszą się ogromną popularnością. Klienci wybierając podłogi egzotyczne przede wszystkim cenią sobie ich niepowtarzalną kolorystykę i niespotykany w gatunkach krajowych rysunek drewna. Doskonale komponują się one we wnętrzach o nowoczesnym designie, jak również w przestrzeniach pozostających w nurcie tradycyjnego designu.

 deskaparkietowa  finishdeska  mozaikaprzemyslowa

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki zakres podłóg wykonanych z drewna egzotycznego dostępnych w kilku rodzajach produktów: podłogi lite, podłogi warstwowe, mozaiki przemysłowe, mających zastosowanie w takich pomieszczeniach jak kuchnia, łazienka, salon oraz pomieszczenia użyteczności publicznej.
Firma Egzopark w drewnie egzotycznym ma już ponad 13-letnie doświadczenie. Nie tylko zajmuje się bezpośrednim wyszukiwaniem producentów na świecie i importem do Polski, również służy specjalistycznym doradztwem w tej materii oraz profesjonalnym montażem.

Za wyborem podłóg egzotycznych przemawia:

– niepowtarzalna i naturalna (nie barwiona chemicznie) kolorystyka,

– właściwości drewna – twardość, współczynnik kurczliwości (wrażliwość drewna na zmian temperatury i wilgotności pomieszczenia),

– oryginalność i trwałość.

 

DYSTYBUTOR PODŁÓG EGOZTYCZNYCH:
12495100_1010948542284007_7574918316712886883_n