Producenci podłóg warstwowych i litych

Podłogi krajowe – tym określeniem charakteryzujemy ofertę podłóg wykonanych w całości z gatunków krajowych/rodzimych lub w przypadku podłóg warstwowych – górna warstwa wykonana jest z gatunku krajowego.Produkty z tej grupy obecne są na naszym rynku od kilkuset lat i w dalszym ciągu, a szczególnie ostatnio cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Klienci wybierając gatunki krajowe przede wszystkim cenią sobie ich tradycyjną kolorystykę i właściwości, chociażw ostatnich latach obserwujemy trend polegający na chemicznej modyfikacji (specjalne procesy technologiczne lub zastosowanie bejc i olejobejc) naturalnej barwy drewna.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór podłóg wykonanych z gatunków krajowych, wyprodukowanych przez najbardziej cenione i doświadczone zakłady w Polsce, dostępny w kilku rodzajach produktów: podłogi lite, podłogi warstwowe, mozaiki przemysłowe.

Za wyborem podłóg krajowych przemawia:

– tradycyjne podejście do zagadnienia podłóg drewnianych,

– właściwości drewna – twardość, współczynnik kurczliwości (wrażliwość drewna na zmian temperatury wilgotności pomieszczenia),

– modyfikacja kolorystyczna naturalnej barwy drewna.

W naszej ofercie znajdą Państwo deski lakierowane surowe i wykończone, firm:

logapartnerow

 

Podłogi lite

litekrajowe

Podłogi warstwowe

warstwowekrajowe

Mozaiki przemysłowe

mozaikakrajowe